Read Smrtící duchové by Stacia Kane Free Online


Ebook Smrtící duchové by Stacia Kane read! Book Title: Smrtící duchové
The author of the book: Stacia Kane
City - Country: No data
Loaded: 1479 times
Reader ratings: 3.4
Edition: Fantom Print
Date of issue: October 1st 2014
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 2.89 MB

Read full description of the books:MRTVÍ POVSTALI Z HROBŮ
A ÚTOČÍ NA ŽIVÉ…
…a jedna potetovaná čarodějka

splácí dluh nelítostnému Ranařovi!

Řečeno spolu s Tolkienovou Galadriel: „Svět se změnil.“ Lidé – tedy alespoň ti, kteří přežili – to cítí nejen ve vzduchu, vodě a v zemi, ale také na vlastní kůži. Mrtví si totiž dali time-out ve věčném odpočinku a vrátili se na svět. Silnější než kdykoli předtím a smrtící víc, než by kdo čekal…

Když padla vláda – což vlády v podobných situacích obvykle dělají – moci se chopila Církev Skutečné pravdy (což církve v podobných situacích obvykle dělají). I přes neoddiskutovatelnou péči o své ovečky se ale ve stádu kromě mrtvých, pohybují i bez debat živí vlci. Takovými jsou třeba drogový král Ranař a jeho stejně drsný konkurent.

V tomhle prostředí musí přežít Chess Putnamová, potetovaná čarodějka, kterou Církev Skutečné pravdy zaměstnává jako lovkyni duchů. Jenže Chess má problém: dluží peníze právě Ranařovi a ten si umí o splátku říct více než důrazně. Živá čarodějka je lepší než mrtvá čarodějka (zvlášť v tomhle divokém světě) a tak Chess nezbývá než kývnout. I když velmi dobře ví, že se jí to vůbec nebude líbit. Samozřejmě až na dva velice nebezpečné muže, kteří jí při téhle misi zkříží cestu…

Anotace:

Svět není takový, jaký býval. Mrtví vstali z hrobů a útočí na živé. Mocná Církev Skutečné pravdy, která od pádu vlády o všechny pečuje, přísahala, že odškodní občany obtěžované mrtvými. Seznamte se s Chess Putnamovou, potetovanou čarodějkou a neformální lovkyní duchů, která se v zapuzování děsivých mrtvých opravdu vyzná. Ale Chess skrývá temné tajemství – dluží spoustu peněz nebezpečnému drogovému králi Ranařovi, který chce okamžitou splátku ve formě nebezpečné práce zahrnující černou magii, lidskou oběť, ohavného démonického netvora a tolik zlovolné magie, že by dokázala vyhladit celé město duší. Chess je zmítána mezi vášní k vůdci nepřátelského gangu a přitažlivostí k Ranařovu nelítostnému vymahači. Začíná zvažovat, jestli ten spěch stojí za to… Jasně, že stojí.


Download Smrtící duchové PDF Smrtící duchové PDF
Download Smrtící duchové ERUB Smrtící duchové PDF
Download Smrtící duchové DOC Smrtící duchové PDF
Download Smrtící duchové TXT Smrtící duchové PDFRead information about the author

Ebook Smrtící duchové read Online! Stacia Kane is the author of the light-hearted romantic urban fantasy "Megan Chase" series starting with PERSONAL DEMONS.

She currently writes the gritty dystopian urban fantasy "Downside" series starring Chess Putnam and featuring ghosts, human sacrifice, drugs, witchcraft, punk rock, and a badass '69 Chevelle. She bleaches her hair and wears a lot of black.


Reviews of the Smrtící duchové


CALEB

An enticing cover and a controversial story.

KIAN

The book is really worthy of the bestseller!

ELIZABETH

From disgust to delight!

MAX

Rarely do the books make me cry, but this one could.

ELIZA

Best among ordinary
Add a comment
Download EBOOK Smrtící duchové by Stacia Kane Online free

PDF: smrtc-duchov.pdf Smrtící duchové PDF
ERUB: smrtc-duchov.epub Smrtící duchové ERUB
DOC: smrtc-duchov.doc Smrtící duchové DOC
TXT: smrtc-duchov.txt Smrtící duchové TXT