Read Duna by Frank Herbert Free Online


Ebook Duna by Frank Herbert read! Book Title: Duna
The author of the book: Frank Herbert
City - Country: No data
Loaded: 2402 times
Reader ratings: 4.4
Edition: OneHotBook
Date of issue: 2016
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 25.77 MB

Read full description of the books:Několikrát zfilmované a oceňované kultovní dílo sci-fi vypráví o mocenských bojích uvnitř vesmírného Impéria, v nichž jde o ovládnutí planety Arrakis, zdroje vzácného koření, které prodlužuje lidský život, zlepšuje zdraví a poskytuje uživateli zvláštní psychické schopnosti. V roce 10 191 vládne galaktickému impériu padišáh císař Shaddam Corrino IV. a spolu s ním i vznešené velkorody. Právě vlivu jednoho z nich - rodu Atreidů - se panovník obává a svěří mu tedy správu nad planetou Arrakis a s ní i komplikovanou těžbu neobyčejné látky - zázračné melanže, již neustále komplikují smrtonosní obří pouštní červi. Planetu musí vévodovi předat její původní správci Harkonennové, kteří s novými pořádky nijak nesympatizují. Postupně se ale ukazuje, že celá anabáze je součástí spiknutí proti Atreidům, z něhož se podaří vyváznout pouze vévodovu synovi Paulovi a jeho matce Jessice, kteří uprchnou do pouště. Avšak jediný, kdo dokáže ve vyprahlé pustině trvale přežít jsou vůči cizincům nedůvěřiví domorodí obyvatelé fremeni, kteří čekají na příchod svého spasitele, jenž by je vytrhl z exilu mezi pískem a sluncem a navrátil by planetě zeleň.

Audiokniha, 22 hodin


Download Duna PDF Duna PDF
Download Duna ERUB Duna PDF
Download Duna DOC Duna PDF
Download Duna TXT Duna PDFRead information about the author

Ebook Duna read Online! Frank Herbert was a critically acclaimed and commercially successful American science fiction author.

He is best known for the novel Dune and its five sequels. The Dune saga, set in the distant future and taking place over millennia, dealt with themes such as human survival and evolution, ecology, and the intersection of religion, politics, and power, and is widely considered to be among the classics in the field of science fiction.

He was the father of fellow author Brian Herbert.


Reviews of the Duna


TYLER

Energy text

AARON

Despite the criticism, I liked the book!

JASMINE

The first review I put my soul in.

LEON

This book is awesome!

AMELIE

Despite the criticism, I liked the book!
Add a comment
Download EBOOK Duna by Frank Herbert Online free

PDF: duna.pdf Duna PDF
ERUB: duna.epub Duna ERUB
DOC: duna.doc Duna DOC
TXT: duna.txt Duna TXT