Read Laimė turėti mažiau by Francine Jay Free Online


Ebook Laimė turėti mažiau by Francine Jay read! Book Title: Laimė turėti mažiau
The author of the book: Francine Jay
City - Country: No data
Loaded: 1955 times
Reader ratings: 3.4
Edition: Tyto alba
Date of issue: 2016
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 13.33 MB

Read full description of the books:Ar kada nors jautėte, kad jūsų turimas turtas užuot džiuginęs gniuždo jus? O gal slapta svajojote, kad kiltų uraganas ir išnešiotų viską iš jūsų namų? Jei taip, metas imtis paprastinti savo gyvenimą! Amerikietės Francine’os Jay, pramintos Mis Minimaliste, knyga „Laimė turėti mažiau“ – tai lengvas ir smagus vadovas į minimalisto gyvenimą. Pirmoje dalyje – „Minimalizmo filosofija“ – įkvėptai kalbama apie džiaugsmus ir atlygius, kurių teikia išsilaisvinimas nuo daiktų pertekliaus. Antroje dalyje – „STREAMLINE metodas“ – pateikiama 10 paprastų ir lengvai įgyvendinamų žingsnių programa, padėsianti atsikratyti šlamšto. Trečioje dalyje – „Po kambarį“ – einama iš kambario į kambarį ir nurodomi konkretūs būdai, kaip kuriame jų tvarkytis. Ketvirta dalis – „Gyvenimo būdas“ – padės jums sutrumpinti privalomų atlikti darbų sąrašą ir taip laimėti laiko, be to, paaiškins, kaip, taupant vietą spintoje, galima padėti mūsų planetai. Tad jei jau pasirengę apsišvarinti, atsiverskite knygą ir atsidursite kelyje į paprastesnį, kryptingesnį ir ramesnį gyvenimą.

Francine’os Jay knyga skirta žmonėms, kurie pavargę nuo priklausomybės daiktams – nuo to, kad jų daiktai valdo juos pačius. Jei jaučiate, kad jūsų namai perpildyti šlamšto, kad eikvojate laiką ieškodami kur ką padėjote, ar kad išleidžiate daugybę pinigų daiktams, kurių jums iš tiesų nereikia, ši knyga jums padės. Ji taip pat skirta tiems, kurie mano, kad daiktai gali suteikti laimės ir kad jie nusipelno jūsų laiko ir energijos. Jei svajojate apie gerai organizuotus, lengvai tvarkomus ir švarius namus, ši knyga taip pat jums. Maža to, jei ieškote patarimų, kaip sudėlioti prioritetus ir sudaryti optimalų kasdienių darbų sąrašą, čia rasite ir tai. Tai puiki pagalbinė knyga visiems.

Knyga „Laimė turėti mažiau“ padės jums atlaisvinti savo namus, neišlaidauti perkant daiktus, kurių jums nereikia ir susikoncentruoti į svarbesnius dalykus jūsų gyvenime.


Download Laimė turėti mažiau PDF Laimė turėti mažiau PDF
Download Laimė turėti mažiau ERUB Laimė turėti mažiau PDF
Download Laimė turėti mažiau DOC Laimė turėti mažiau PDF
Download Laimė turėti mažiau TXT Laimė turėti mažiau PDFRead information about the author

Ebook Laimė turėti mažiau read Online! Francine Jay pioneered the minimalist living movement with her blog, MissMinimalist.com, and her book, The Joy of Less, A Minimalist Living Guide: How to Declutter, Organize, and Simplify Your Life. In 2009, she and her husband sold their house, and all their possessions, and moved overseas with one suitcase each. After three years as a world-traveling digital nomad, she’s now applying her minimalist philosophy to her new life as a homeowner and mother.


Reviews of the Laimė turėti mažiau


GABRIEL

There are significant drawbacks

MARYAM

Interesting and nontrivial story

JAMES

Just a terrific book.

NIAMH

The most favorite book of all books
Add a comment
Download EBOOK Laimė turėti mažiau by Francine Jay Online free

PDF: laim-turti-maiau.pdf Laimė turėti mažiau PDF
ERUB: laim-turti-maiau.epub Laimė turėti mažiau ERUB
DOC: laim-turti-maiau.doc Laimė turėti mažiau DOC
TXT: laim-turti-maiau.txt Laimė turėti mažiau TXT